Wydawca treści Wydawca treści

Konkurs - największe poroże

Nadleśnictwo Łobez ogłasza konkurs na największe poroże znalezionego w łobeskich lasach. Konkurs trwa od 1 marca 31 grudnia 2016 roku.

Nadleśnictwo Łobez ogłasza konkurs na największe poroże znalezione w łobeskich lasach. Konkurs trwa od 1 marca 31 grudnia 2016 roku.

KONKURS NA  NAJWIĘKSZE POROŻE ZNALEZIONE W LASACH NADLEŚNICTWA ŁOBEZ

 Nadleśnictwo Łobez ogłasza konkurs na największe poroże znalezione w łobeskich lasach.  Konkurs trwać będzie od 1 marca 31 grudnia 2016 roku. Znalazcy  proszeni są o wizytę wraz z okazem w Nadleśnictwie Łobez (Bema 15, Łobez) celem zważenia oraz sporządzenia dokumentacji fotograficznej. W przypadku problemów z dotarciem do Nadleśnictwa prosimy o przesłanie wyraźnego zdjęcia dokumentującego wagę pojedynczego zrzutu na adres: lobez@szczecin.lasy.gov.pl wraz z danymi kontaktowymi. Decydującym kryterium oceny będzie waga. Ranking będzie można śledzić na stronie http://www.lobez.szczecin.lasy.gov.pl/. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Jednocześnie zachęcamy do udziału w innych naszych konkursach, które oprócz  niekwestionowanych emocji dostarczą także niezapomnianych spotkań z przyrodą łobeskich lasów.

Nadleśnictwo Łobez